אודות אודי
שירים
וידאו קליפים
אלבום תמונות
כתבות / עיתונות
לינקים
רפרטואר מופעים
דף הבית
להזמנת הופעות:
אודי

052-2-457-457
English
Français
Русскийאודי הברי החל את דרכו המקצועית כזמר בלהקה צבאית ומאז ממשיך ומופיע באירועים ומופעים שונים בארץ ובחו"ל, באופן עצמאי.

 

הניסיון הרב שצבר אודי עם השנים מעניק לו יתרון בביצוע כל סוג של הופעה בפני כל סוג של קהל בפניו הוא מופיע, וזאת גם בזכות העובדה שלאודי רפרטואר שירים עצום ומגוון בשפות וסגנונות שונים: משירי א"י, שירי עדות, שירים בשפות: אנגלית, צרפתית, ספרדית, רוסית וערבית, ובעיקר, מיטב הלהיטים הים-תיכוניים בביצוע מושלם ומרגש.

 

הופעתו של אודי המלווה בנגנים, סוחפת את הקהל וגורמת לו לקחת חלק פעיל בהופעה בשירה ובריקודים בין הופעותיו בארץ ובעולם לבין עמידתו לצד אביו, המשיך אודי לאסוף חומרים לאלבום ולהקליט.

 

במרוצת השנים, ייצג אודי את ישראל במופעים גדולים ובפסטיבלי מוסיקה נחשבים בעולם וזכה לאהדה גדולה.

 

בעקבות הצלחתו יוצאת הדופן, בחר בו משרד רה"מ כנציג רשמי להופעות ברחבי העולם מטעם המדינה.

 

במקביל להופעות באירועים השתתף אודי במספר הפקות גדולת שהופקו בארץ כגון: הפקת "יובל 50 לישראל" ומגוון הקלטות להפקות בידור עבור מלונות שונים בארץ (רשת מלונות קלאב הוטל, ישרוטל, פאתל ועוד).

 

אודי הופיע בתוכניות טלוויזיה רבות, ובינהן: משדרים רבים של האולפן השקוף, ריח מנטה, שורדות בבית-ערוץ 10, ארז טל-ערוץ 2, ערוץ בריזה - "המלך הבא" , אצל רבקה מיכאלי ועוד...

 

הסינגלים מתוך אלבום הבכורה של אודי, זכו להשמעות רבות ולפרגון מצד כל גורמי תעשיית המוסיקה. השירים שהופצו: "חצי ממני", "מושלם", "כן או לא", "לאהבה שלי אין סוף", "כמה אש"- בדואט עם ליאור פרחי, ו-"הכל השתנה לי".

כל הזכויות שמורות לאודי הברי   © 2009